Støverprøver

Støtt oss med DIN grasrotandel

1001 NO45578/12 Nordshaugs GARD, Eier: Ølstøren, Stian Koteng, Fører: Ølstøren, Stian Koteng
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1002 NO48574/13 Hagheimen's Karna, Eier: Aas, Jon, Fører: Aas, Jon
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1003 NO46735/15 Anton, Eier: Volden, Jon Magne, Fører: Volden, Jon Magne
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1004 NO48257/16 Hs Hauk, Eier: Stikbakke, Martin, Fører: Stikbakke, Øystein
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1007 NO40383/18 Gåvålias Bella, Eier: Pedersen, Hans Christian, Fører: Pedersen, Hans Christian
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1008 NO42496/15 Gåvålias Klang, Eier: Gravrok, Ingar, Fører: Gravrok, Ingar
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1011 X-50204/12 Gjermaa's Lissie, Eier: Fremgård, Asle Michael, Fører: Fremgård, Asle Michael
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1014 NO52239/13 Trollfossens KG Losi, Eier: Homdrom, Knut, Fører: Homdrom, Knut
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1015 NO33893/15 Tanja, Eier: Kvisler, Øystein, Fører: Kvisler, Øystein
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1016 NO38208/16 Sprint, Eier: Berger, Jon Atle, Fører: Berger, Jon Atle
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1017 NO45226/13 Mt Bayaz, Eier: Kristiansen, Torbjørn, Fører: Kristiansen, Torbjørn
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1018 NO41560/17 Embla, Eier: Brokerud, Erik, Fører: Brokerud, Erik
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1019 X-55472/14 Cindy, Eier: Gundersen, Per Ivar, Fører: Gundersen, Per Ivar
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer:

1021 NO48567/13 Hagheimen's Storm, Eier: Rønning, Per Magne, Fører: Kirkaunet, Arne Marius
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer: 

1022 NO48833/17 Slengslias Fera, Eier: Rønning, Silje, Fører: Rønning, Per Magne
Dag 1: Dommer:
Dag 2: Dommer: 

 

Aktivitetetskalender

lørdag 24. oktober kl. 08:00 - 17:00
EP Dunkerpokal
fredag 30. oktober kl. 08:00 - 17:00
Småhund prøve
lørdag 14. november kl. 08:00 - 17:00
EP Høst
lørdag 05. desember kl. 08:00 - 22:00
Klubbmesterskap 5/12-2020
lørdag 09. januar kl. 08:00 - 17:00
EP vinter

nkk folder