Hjem

Støtt oss med DIN grasrotandel

SØNDAG AVSLUTTES DREIEBOKA KL 12.00

Det kan være dårlig mobildekning i enkelte av terrengene.

 

Kat 1001: Fin44088/08 FI N J(D)CH RR Rovakon Jekku/ Thor Audun Askedal, finskstøver

Terreng dag 1: Fjone Dommer dag 1: Ole Ingolf Saga
kl 0800: slipp, kl 0937: fot, kl 1035: los, premielos, prøva avsluttet.
Terreng dag 2: Førstaul Dommer dag 2: Jørn Heiland
 


Kat 1004: SE46740/2010 N UCH N J(D)CH Mimmibackens Maggan/ Arnold Bjørklund, luzernerstøver

Terreng dag 1: Langesæ Dommer dag 1: Olav Gjersund
kl 0905: los, premielos, 
Terreng dag 2: Nissedal 2 Dommer dag 2: Arnt Skeibrok
fot, los, 


Kat 1005: No52826/10 INT N SE UCH N J(D)CH RR EUW-15 Øgår'n Michja/ Randi Grønsund, luzernerstøver

Terreng dag 1: Nissedal 2 Dommer dag 1: Arnt Skeibrok
kl 0817: fot, kl 0915: los, premielos, 
Terreng dag 2: Smørlid Dommer dag 2: Rune Andersson
 


Kat 1006: 24393/07 N J(D)CH Moseheias Oda/ Ole Sigfred Eriksen, finskstøver

Terreng dag 1: Åraksbø Dommer dag 1: Jens A. Noddeland
kl 1205: fot,
Terreng dag 2: Fjone Dommer dag 2: Ole Ingolf Saga
kl 0800: slipp, kl 0806: fot, kl 1000: uttak, kl 1003: hare sett, 45-60 sek bak, 


Kat 1008: No40436/10 N J(D)CH Rg-Tara/ Kjell Grimestad, finskstøver

Terreng dag 1: Sejordsheii Dommer dag 1: Arne Verpe
kl 0800: slipp, kl 0845: fot,kl 1035: koblet, kl 1050: nytt slipp, kl 1138: fot, kl 1246: uttak, premielos, 
Terreng dag 2: Åbø Dommer dag 2: Odd Hansen
 

 

Kat 1009: No36634/10 N J(D)CH Zita/ Steinar Grimestad, finskstøver

Terreng dag 1: Lundarvollen/Olsnes Dommer dag 1: Geir Holtet Johansen
kl 0810: fot, kl 0831: uttak, kl 1035: koblet, kl 1045: nytt slipp, kl 1155: fot, 
Terreng dag 2: Bølii Dommer dag 2: Per Sandåker
kl 0955: fot, kl 1010: uttak, kl 1020: haren sett, kl 1040: tap, 


Kat 1011: No33488/10 N J(D)CH Dolly/ Dag Haugen, luzernerstøver

Terreng dag 1: Våmartveit Dommer dag 1: Ole Johan Svihus
kl. 0800: slipp, kl 0845: fot, kl 0854: los, kl 1025: tap, kl 1033: los, hare sett, premielos, koblet og avsluttet
Terreng dag 2: Byrte Dommer dag 2: Kai Ole Lid
kl 0800: slipp, kl 0857: los, 


Kat 1012: No40430/10 N FI J(D)CH N SE UCH RR Rg-Mikke/ Rune Gjengedal, finskstøver

Terreng dag 1: Vassen Dommer dag 1: Arne Flåtin
kl 0810: fot, kl 1112: uttak, premielos,
Terreng dag 2: Åraksbø Dommer dag 2: Jens A. Noddeland 
 

 

Kat 1013: 25445/07 N J(D)CH Se Balder/ Torbjørn Kallhovd, hygenhund

Terreng dag 1: Byrte Dommer dag 1: Kai Ole Lid
kl 0800: slipp, kl 1026: los, kl 1030: hare sett, kl 1240: koblet, kl 1300: nytt slipp, kl 1430: koblet og avsluttet.
Terreng dag 2: Tveiten/Mo Dommer dag 2: Finn H. Nygaard
 


Kat 1014: No49792/09 N J(D)CH NV-12 N UCH Ej-Nicko/ Rune Kristoffersen, finskstøver

Terreng dag 1: Øyvågslid Dommer dag 1: Kjetil Høidalen
kl 0836: fot, kl 0937: uttak, 
Terreng dag 2: Gausbu/Napen Dommer dag 2: John Bærø
kl 0820: slipp, kl 1100: fot, 


Kat 1016: No36636/10 N SE J(D)CH RR Cita/ Frank Ove Lia, finskstøver

Terreng dag 1: Tveitebø Dommer dag 1: Ruben Jørgensen
kl 0800: slipp, kl 0940: fot, 
Terreng dag 2: Bitumark Dommer dag 2: Gjermund Hafredal
kl 0800: slipp, kl 0815: fot, uttak, los, premielos, 


Kat 1017: 00660/08 RR NORD INT UCH N JCH KBHV-11 Slengslias Kaiser/ Simen Are Melfald, dunker

Terreng dag 1: Tveiten/Mo Dommer dag 1: Finn Holm Nygaard
 
Terreng dag 2: Øymarka/Tjønn Dommer dag 2: Cato Sollid
 


Kat 1019: 01051/08 N UCH N JCH RR Pirjo/ Kjell Jan Moseid, finskstøver

Terreng dag 1: Smørlid Dommer dag 1: Rune Andersson
 
Terreng dag 2: Leitelii Dommer dag 2: Kåre Blakstad
kl 0800: slipp, kl 0820: fot, kl 0848: uttak, premielos, 


Katalog 1020: No48577/10 N J(D)CH N UCH Topsi/ Gunn Normann, finskstøver

Terreng dag 1: Fjødde Dommer dag 1: Geir Helge Espeseth
kl 0825: fot, 
Terreng dag 2: Lundarvollen/Olsnes Dommer dag 2: Geir Holtet Johansen
Fot, kl 1056: uttak, 


Kat 1023: S27791/2007 N SE UCH N J(D)CH Leverhögens Centa/ Geir Raen, hamiltonstøver

Terreng dag 1: Bitumark Dommer dag 1: Gjermund Hafredal
kl 0800: slipp, kl 0830: fot, kl 0855: los, premielos, koblet, nytt slipp, ny fot, kl 1315: koblet og prøva avsluttet.
Terreng dag 2: Stavdalen Dommer dag 2: Jacob Olimstad
fot,


Kat 1025: No38222/09 N J(D)CH INT NORD UCH Harefallet's Ekko/ Sverre Rinden, finskstøver

Terreng dag 1: Bølii Dommer dag 1: Per Sandåker
kl 1002: uttak, kl 1030: haren sett, premielos, full tid, kl 1420 koblet og avsluttet
Terreng dag 2: Våmartveit Dommer dag 2: Ole Johan Svihus
kl 0800: slipp, fot, los, premielos, haren sett, 


Kat 1026: No53464/09 RR N UCH N J(D)CH Slengslias Heija/ Lars-Arild Risholt, dunker

Terreng dag 1: Gausbu Dommer dag 1: Jacob Olimstad
 
Terreng dag 2:  Dommer dag 2: 
Starter ikke dag 2


Kat 1027: No30471/09 N J(D)CH Lady/ Kai Arne Rødland, finskstøver

Terreng dag 1: Åbø Dommer dag 1: Odd Hansen
kl 0800: slipp, kl 0815: uttak, premielos, full tid, ny premielos
Terreng dag 2: Fjødde Dommer dag 2: Geir Helge Espeseth
kl 0830: fot, 


Kat 1030: S57509/2009 N J(D)CH Ovesons Anja/ Trond Selvikvåg, schillerstøver

Terreng dag 1: Nissedal 1 Dommer dag 1: John Bærø
kl 0800: slipp, kl 1049: los,
Terreng dag 2: Homme Dommer dag 2: Stig Mathisen
kl 0815: slipp, kl 0900: fot, kl 1145: los, 


Kat 1031: No46020/10 INT N UCH N J(D)CH RR Rs-Kaluha/ Rune Sliper, hamiltonstøver

Terreng dag 1: Homme Dommer dag 1: Stig Mathisen
kl 0800: slipp, kl 1100: fot, kl 1230: los, kl 1325: hvit hare sett, premielos,
Terreng dag 2: Langesæ Dommer dag 2: Olav Gjersund
kl 1031: fot, los, 

 

Kat 1032: 13711/08 N J(D)CH Tyra/ Viggo Solvang, finskstøver

Terreng dag 1: Grasbekk Dommer dag 1: Asle M. Fremgård
kl 0800: slipp, kl 0850: fot, kl0907: uttak, premielos,
Terreng dag 2:  Dommer dag 2: 
Starter ikke dag 2 pga. skade

 

Kat 1033: No57579/09 Caro/ Arne Songe, finskstøver

Terreng dag 1: Øymarka/Tjønn Dommer dag 1: Cato Sollid
 
Terreng dag 2: Vassen Dommer dag 2: Arne Flåtin
 


Kat 1034: No55956/10 N J(D)CH Pia/ John Sveinungsen, finskstøver

Terreng dag 1: Leitelii Dommer dag 1: Kåre Blakstad
kl 0800: slipp, kl 0820: fot, kl 0850: los, kl 1024: fortsatt los, premielos, koblet, kl 1130 nytt slipp, avsluttet.
Terreng dag 2: Grasbekk Dommer dag 2: Asle M. Fremgård
fot, 


Kat 1036: S33407/2009 N UCH N J(D)CH Tällmyrans Rufus/ Thorleif Øverland, luzernerstøver

Terreng dag 1: Tveiten/Langlim Dommer dag 1: Torbjørn Kristiansen
kl 1140: uttak, 
Terreng dag 2:  Dommer dag 2: 
Starter ikke dag 2


Kat 1038: 24392/07 N SE J(D)CH RR Moseheias Sanja/ Harald Sandbakken, finskstøver

Terreng dag 1: Førstaul Dommer dag 1: Jørn Heiland
kl 1000: uttak, kl 1104: koblet ved riksveg, kl 1115: nytt slipp, koblet og avsluttet
Terreng dag 2: Tveitebø Dommer dag 2: Ruben Jørgensen
kl 0805: fot, kl 0836: los, premielos, 

Aktivitetetskalender

lørdag 24. oktober kl. 08:00 - 17:00
EP Dunkerpokal
fredag 30. oktober kl. 08:00 - 17:00
Småhund prøve
lørdag 14. november kl. 08:00 - 17:00
EP Høst
lørdag 05. desember kl. 08:00 - 22:00
Klubbmesterskap 5/12-2020
lørdag 09. januar kl. 08:00 - 17:00
EP vinter

nkk folder