Hjem

Støtt oss med DIN grasrotandel

 

1245 W760

Kat 1001 Rovakon Jekku/Thor Audun Askedal, dommer Ole Ingolf Saga

 

1246 W760

Kat 1004 Mimmibackens Maggan/Arnold Bjørklund, dommer Olav Gjersund

 

1247 W760

Kat 1005 Øgår'n Michja/Randi Grønsund, fører: Bjørn Hægeland, dommer Arnt Skeibrok

 

1248 W760

Kat 1006 Moseheias Oda/ Ole Sigfred Eriksen, dommer: Jens A. Noddeland

 

1249 W760

Kat 1008 Rg-Tara/Kjell Grimestad, dommer: Arne Verpe

 

1250 W760

Kat 1009 Zita/Steinar Grimestad, dommer: Geir Holtet Johansen

 

1251 W760

Kat 1011 Dolly/Dag Haugen, dommer: Ole Johan Svihus

 

1252 W760

Kat 1012 Rg-Mikke/Rune Gjengedal & Anders Hodnemyr, dommer: Arne Flåtin

 

1253 W760

Kat 1013 Se Balder/Torbjørn Kallhovd, dommer: Kai Ole Lid

 

1254 W760

Kat 1014 Ej-Nicko/Rune Kristoffersen, dommer: Kjetil Høidalen

 

1255 W760

Kat 1016 Cita/Frank Ove Lia, dommer: Ruben Jørgensen

 

BILDE MANGLER

Kat 1017 Slengslias Kaiser/Simen Are Melfald, dommer: Finn H. Nygaard

 

1256 W760

Kat 1019 Pirjo/Kjell Jan Moseid, dommer: Rune Andersson

 

1257 W760

Kat 1020 Topsi/Gunn Normann, fører: Alf Normann, dommer: Geir Helge Espeseth

 

1258 W760

Kat 1023 Leverhögens Centa/Geir Raen, dommer: Gjermund Hafredal

 

1259 W760

Kat 1025 Harefallet's Ekko/Sverre & Birger Rinden, dommer: Per Sandåker

 

BILDE MANGLER

Kat 1026 Slengslias Heija/Lars-Arild Risholt, dommer: Jacob Olimstad

 

1260 W760

Kat 1027 Lady/Kai Arne Rødland, dommer: Odd Hansen

 

1261 W760

Kat 1030 Ovesons Anja/Trond Selvikvåg, dommer: John Bærø

 

1262 W760

Kat 1031 Rs-Kaluha/Rune Sliper, dommer:Stig Mathisen

 

1263 W760

Kat 1032 Tyra/Viggo Solvang & Arne Sverre Lindalen, dommer: Asle M. Fremgård

 

1264 W760

'Kat 1033 Caro/ Arne Songe, dommer: Cato Sollid

 

1268 W760

Kat 1034 Pia/John Sveinungsen, dommer: Kåre Blakstad

 

1266 W760

Kat 1036 Tällmyrans Rufus/Thorleif Øverland & Kai Kjær, dommer: Torbjørn Kristiansen

 

1267 W760

Kat 1038 Moseheias Sanja/Harald Sandbakken, dommer: Jørn Heiland

 

Aktivitetetskalender

lørdag 24. oktober kl. 08:00 - 17:00
EP Dunkerpokal
fredag 30. oktober kl. 08:00 - 17:00
Småhund prøve
lørdag 14. november kl. 08:00 - 17:00
EP Høst
lørdag 05. desember kl. 08:00 - 22:00
Klubbmesterskap 5/12-2020
lørdag 09. januar kl. 08:00 - 17:00
EP vinter

nkk folder